TUTOVKA NEVYŠLA

Dnes som bol poverený našim šéfredaktorom haarrym napísaním reportu, tak sa pokúsim stručne opísa stretnutie ašpiranta na titul s útočne ladenou Nitrou.
Od začiatku zápasu mal možnos vidie trenčiansky divák rýchlu hru hlavne vďaka Nitranom, ktorí napádali hráčov Dukly hlboko v ich obrannom pásme, nedávali im dýcha a chceli hra dopredu, načo nie sme v Trenčíne zvyknutí v podaní hosujúcich mužstiev.
V prvej tretine mali Nitrania azda aj viac šancí, ničmenej ako prvý sa presadil Sivák. Nitrania sa však nevzdávali a zaslúžene vyrovnali.
Treba spomenú verných nitrianskych fanúšikov, dnes sa zmestili do jedného autobusu. Fandili celý zápas( dokonca sa ozývali pokriky ako „Košice-Nitra-Košice, asi nejaká družba), naši (rozumej Trenčania) boli trochu slabší a zmohli sa tak akurát na nadávanie do Maďarov, pričom nezabudli spomenú slečnu Hedvigu.
V druhej tretine bola Dukla akoby zaskočená odporom Nitry a po Mihálikovom góle na 2:1 to vyzeralo skôr zle ako dobre. Zápas však mal pomerne slušnú úroveň s množstvom šancí a striel. Krásnou bombou od modrej sa prezentoval Homér a vyrovnal.
Ku koncu zápasu hra gradovala a Trenčania mali viac z hry, niektorým šanciam chýbali ku gólu centimetre.
V nájazdoch sa vyznamenal čerstvo povolaný reprezentant Miro Hála a nepustil za chrbát ani jeden zo 4 pokusov belasých. Hála zdá sa popracoval na nájazdoch, ktoré mu vežmi nešli a výsledok sa dostavil, pretože na opačnej strane trafili pekne Sivák a mladý Haščák (obidvaja do pravého rohu) a Dukla mohla oslavova víazstvo, aj keď nečakane až po samostatných nájazdoch.

      Nedá mi nespomenú vynikajúce varené vínko, ktorého som si cez prestávky bohato doprial. Aj keď bolo trochu kyseué, myslím že cez zimu bude také nevyhnutné ako slávna trenčianska klobása.

You may also like...

4 komentáre

 1. Brmbolec píše:

  Paci sa mi aj ta klobaska, ale este viac „nicmenej“:)))

 2. Brmbolec píše:

  …a obrazok som zabudol. Si fotil sam?

 3. SimonDTN píše:

  ničmenej som chcel poslovenčit 🙂
  obrazok som fotil sam,ale je tam vodiet plexi…

 4. SuomiGirl píše:

  si sa mal kusa zohnut, aby bolo plexi v celom zabere a hotojo… :)))

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.