Košice -Skalica

Vstúpil som na štadión a do zápasu akurát v čase keď na plazmách bežal tretí gól Skalice. Takže k prvej tretine pomlčím.
Potom ako sa dalo očakáva Skaličania už veža predvádza nemuseli, urputne (chvížami stáli aj štyria tesne pred brankárom) a najmä úspešne sa bránili.. Musím však poveda že nemohúcnos na strane Košíc im v tom výdatne pomáhala. Nech vás nemätie pomer striel, presilovky 5-3 to poriadne ovplyvnili, navyše to zďaleka nebol zámok či drvivý tlak. Ba naopak Javín pri prvej našej presilovke 5-3 poslal Skaličanov do brejku a mohlo by vymažované už v polovici zápasu. Aj keď na druhej strane možno keby tam padlo dačo na 2-3 tak Skalicu zlomíme. Ááále to môžeme len meditova 🙂 …
Navyše skutočne sa nedá poveda že sme ich držali pod krkom…
Tak ako sa blížil koniec zápasu tak sa stupňoval kŕč našich. O odvrátenej či urazenej šastene by sa tiež možno dalo čo to prehodi.
Bordel, aký sa spustil z tribún – mal by som zdôrazni že zvukový, či ešte lepšie hlukový bordel – po záverečnom klaksóne na domácich, som asi ešte nezažil a som presvedčený, že ani mnohí z tých čo obliekajú dres Košíc nie.

     Takže Skalica ahá sériu zaslúžene ďalej. A fanúšikovia môžu opä meditova o kurzoch v stávkových kanceláriách.
v.

You may also like...

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.