Prognóza 28. kola

Po rekordnej nedežnej úspešnosti 71%, kedy boli opä úspešné domáce tímy, pokračujeme ďalším extraligovým kolom. Tentokrát sa pozrieme na jednotlivé duely 28. kola.

     
MHC Martin – HK Dynamax Oil Nitra
Zaujímavý duel medzi rivalmi zhliadnu martinskí diváci. Hokejisti z Turca sa v poslednom čase moria so zakončením. Tri góly v dvoch zápasoch neveštia nič dobré. Avšak proti Nitre, ktorá v Skalici dostala šestku a prezentovala sa extrémne zákernou hrou, by sa agilní martinskí útočníci mohli presadi. Trénerovi Dorničovi v Skalici určite nevyšlo všetko podža predstáv. Chýba mu navyše budú suspendovaní obranca Švárny a útočník Garip Saliji.
Nᚠodhad: 60-20-20%

     
HK 36 Skalica – HKm Zvolen
Záhoráci si posledne zgustli na Nitre a v nastolenom trende by radi pokračovali a natiahli fantastickú bilanciu z posledných zápasov. Domáce prostredie už velí mladému kolektívu vyhra. Zvolenský HKm prvý krát v sezóne prehral s Košicami a zdá sa, že prišiel o dobrú formu, ktorú mal ešte pred reprezentačnou pauzou. Tréner Svozil a jeho zverenci sa však nebudú chcie uspokoji s ničím iným ako výhrou.
Nᚠodhad: 40-20-40%

     
HC Košice – HK Dukla Trenčín
Tradičné derby vežkých rivalov prinesie kvalitné hokejové predstavenie. Košičania naberajú na sile a útočia už na druhú priečku. ah trénera Šterbáka o preskupení útočných radov sa ukázal ako výborný, a preto su Košičanai v útoku nebezpeční. Trenčianska Dukla podáva diametrálne odlišné výkony doma a vonku. Ak sa k tomu pridá i absencia niektorých kžúčových hráčov, Košičania sú v tomto zápase favoritom.
Nᚠodhad: 90-10-0%

     
MsHK Žilina – MHk 32 LI-PA Liptovský Mikuláš
Žilinčania konečne pretrhli smolu a kŕč,v ktorom hrávali v poslednom období. Po výhre a tvrdo vybojovanom víazstve nad trenčianskou Duklou sú nabudení uspie aj nad tímom z Liptova, ktorí boli Žilinčanmi na úvod pasovaní ako dobrý súper na rozohriatie. Mikulášu už v Poprade nezostali sily a nezvládol záver zápasu, v ktorom prehral 2:5. Ďalší zápas vonku a Liptáci by chceli svojim fanúšikom dokáza, že to vedia i na žade súperov.
Nᚠodhad: 70-0-30%

     
HK AquaCity ŠKP Poprad – HC Slovan Bratislava
ahák si dnes dáme na záver. Podtatranci sa už tešia na súpera z hlavného mesta, ktorý je vždy vežkým lákadlom. Navyše, keď je stále na čele tabužky. Kamzíci sú pod taktovkou nového kouča Hossu ako pokropení živou vodou a pod Tatrami pevne veria, že sa zrodí domáce víazstvo. Slovan trošku stráca na forme z úvodu. Hovi už prestáva by nepriestrelným postrachom súperov a navyše ani útočná potencia bratislavských útočníkov nie je najväčšia. Výkon a najmä strelecká úspešnos zo zápasu s Martinom by v utorok pod Tatrami nemuseli stači na body.
Nᚠodhad: 80-10-10%

You may also like...

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.