Pred nami už 30te kolo

Naša najvyššia hokejová súaž pokračuje v rýchlom slede ďalším kolom a tak máme k dispozícii ďalšiu prognózu. To minulé nevyšlo podža predpokladov. 24%ná úspešnos našich tipov to len dokumentuje.
Poďme však už k jednotlivým zápasom nedežného kola.

     
MHC Martin – HKm Zvolen
V stretnutí sa nám predstavia dve najväčšie prekvapenia tohtoročnej sezóny. Martinčania sa na sezónu pripravovali vežmi pilne a úsilie žne úspechy. MHC je stále štvrté, pozíciu si upevnili aj výhrou v Poprade. Tréner Svozil je prototypom úspešného trénera. Poprad dokázal v minulej sezóne pozdvihnú na strieborný stupienok a trpezlivou prácou vo Zvolene s nie najsilnejším tímom sa drži pri Košiciach na treom mieste. Pred sezónou snáď takýto vývoj nik neočakával. V dnešnom stretnutí je možné takmer všetko.
Nᚠodhad: 50-15-35%

     
HK Dynamax Oil Nitra – HK Dukla Trenčín
V minulej sezóne vežký ahák, v momentálnej situácii skôr skúška nervov. Aj takto môžme charakterizova oboch súperov. Dukla sa trápi doma aj vonku, čo potvrdila prehrou so Skalicou. Nitra zas podáva nevyrovnané výkony. Ak by platilo, raz vyhrá, raz prehrá, dnes by sa mohlo zrodi nejaké víazstvo. Domáce prostredie predsa velí Nitre vyhra. Za trenčiansku Duklu možno opä nastúpi Ján Pardavý, ktorý sa vrátil z Ruska. Bude práve on rozhodujúcim článkom v zápase?
Nᚠodhad: 65-25-10%

     
HK 36 Skalica – MHk 32 LI-PA Liptovský Mikuláš
Duel tímov z dolných poschodí extraligovej tabužky uvidia skalickí priaznivci. HK 36 v poslednom období „válí“ a to hlavne na domácom žade, kde nerada prehráva. Mikulášu to zase vonku vôbec nejde, na ihriskách súperov prehráva jeden duel za druhým. Stretnutie v Skalici je pre ďažší vývoj nesmierne dôležité.
Nᚠodhad: 80-10-10%

     
HC Košice – HC Slovan Bratislava
Súboj dvoch gigantov zažije vypredaná Steel Aréna v Košiciach. Slovan láka na východe stále masy žudí. Veď predsa večný košický rival sa bude chcie určite pred domácim publikom predvies v najlepšej možnej miere. Košice sa už dostali na druhé miesto v tabužke a môžu zača myslie na stíhaciu jazdu za lídrom z hlavného mesta. Slovan momentálne nepodáva také výkony, ako zo začiatku sezóny. Môže to by podmienené stratou dobrej formy fínskeho gólmana Sasu Hoviho, ktorého v Poprade striedal mladý Chovan. Dnes to bude nielen duel rivalov, ale aj silných mužov na striedačkách oboch tímov. Čo vymyslí košický taktik Šterbák proti nekompromisnému Čechovi Čadovi stojacemu na striedačke bratislavského Slovana?
Nᚠodhad: 100-0-0%

     
MsHK Žilina – HK AquaCity ŠKP Poprad
Poriadny odvar môže to málo žilinských divákov sledova dnes večer. Kamzíci sa opä topia v problémoch a to už prehajdákali polovicu sezóny a sú v stave, v akom boli ostatné mužstvá v auguste. Nečudo, že popradský divák si len pomaly hžadá cestu na štadión. Po všakovakých zásahoch do kádra sa ukázalo angažovanie trénera Hossu ako výborné riešenie. Veď konečne niekto nahlas povedal, že po pôsobení večne usmievavého českého kouča Bergera je kolektív v otrasnom stave nielen po psychickej, ale hlavne fyzickej stránke. Poprad má problém vôbec zápas dohra, nieto ešte uspie v predĺžení, alebo nájazdoch, z ktorých v posledných dvoch zápasoch samozrejme nedal ani gól. Žilina pomaly zlepšuje svoje výkony. Po dvoch výhrach naposledy skoro bodovala na Slovane. Premiéru pred domácim publikom zažije košický odchovanec TomᚠSlovák, ktorý momentálne háji farby vlkov. Podža nás dnes Poprad utrpí tesné víazstvo, aj kvôli jasnej tohtosezónnej bilancii.
Nᚠodhad: 25-10-65%

You may also like...

2 komentáre

  1. Janek píše:

    Pacia sa mi tie tvoje kecy k jednotlivym tipom Iceman! Fakt dobre…:)

  2. iceman píše:

    Vdaka janek. Potesi, ze to nie je stereotypne. Mozno casom zmenim styl jednotliveho posudenia zapasov, lebo mi pomaly dochadzaju argumenty a nechcem sa nejak brutalne opakovat.

    Inac stale sa mi podari najviac rozpisat iba pri nas, tak ostatni nemajte mi to za zle :-))

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.