35. kolo tipuje iceman

Po reprezentačnej prestávke vyplnenej medzinárodným turnajom Loto cup sa opä rozbehla naša najvyššia extraligová súaž. Napriek tomu, že z nevysvetlitežných dôvodov som 34. kolo vynechal, zoberme si do parády to ďažšie 35te. Rozhodol som sa, minimálne dočasne, pozmeni štruktúru písania tipov. Keďže sa mi to zdá stereotypné, od teraz, ak sa vám to bude páči, bude každé jedno extraligové kolo tipova niekto iný z prispievajúcich na našej lampárni. Budem sa snaži poskytnú rovnaký priestor fanúšikom každého extraligového tímu. Začnem sebou a mojimi tipmi, aby ste si urobili predstavu, ako by to mohlo vyzera.

     
HK 36 Skalica – MHC Martin
Oba tímy majú dobrú fazónu a budú chcie získa tri body. Záhoráci v poslednom období získavajú jednu výhru za druhou. Doma nezvyknú prehráva. Proti prekvapeniu súaže budú chcie pred dobrou diváckou kulisou zabojova, vyhra a pripravi si pokojné Vianoce.
Môj tip: 1 (4:2)
Odhad lampárnikov: 75-25-0%

     
HK Aquacity ŠKP Poprad – Dukla Trenčín
Každé trápenie sa raz musí skonči. Ak by sa kamzíci riadili týmto príslovím mohli by vyhra. Zdá sa, že ani dlhá prestávka im nejak zvl᚝ nepomohla. Dukla podala doma v utorok bezfarebný výkon. Pod Tatrami, zdá sa, nebudeme vidie dobrý hokej. Ak nechcú Popradčania nadažej brnka svojim priaznivcom na nervy, musia vyhra. Nervozita a psychická nevyrovnanos však urobí svoje.
Môj tip: X (2:1pp)
Odhad lampárnikov:55-45-0%

     
HC Košice – HK Dynamax-Oil Nitra
Zaujímavý zápas vyšperkovaný skvelou atmosférou oboch fanklubov je ahákom dnešného kola. Steel Aréna bude dejiskom výborného hokejového predstavenia. Hostia sa posilnili o Popradčana Slava Pavlička, ktorý čaká na premiérový gól v novom drese. S novým generálnym sponzorom chce Nitra zača novú éru. Kvalita, domáce prostredie a aktuálna forma však dnes hovorí pre Košice.
Môj tip: 1 (6:4)
Odhad lampárnikov:85-15-0%

     
MsHK Žilina – HKM Zvolen
Zvolen hrá v absolútnej pohode. Posilnený o obrancov Kumstáta a Čierneho bude jednoznačne atakova prvú priečku v extralige. Žilina sa trápi a nič nenasvedčuje tomu, že dnes zvíazí.
Môj tip: 2 (1:4)
Odhad lampárnikov:75-15-10%

     
Slovan Bratislava – MHK 32 LI-PA Liptovský Mikuláš
Pod vedením Zdena Cígera Slovan vyhral v Trenčíne. Domácu premiéru mu budú chcie aj dnes hráči užahči víazstvom. Liptáci vonku nepodávajú dobré výkony a myslím si, že aj v tomto zápase sa bude nakoniec teši jeho favorit.
Môj tip: 1 (5:0)
Odhad lampárnikov:100-0-0%

     

     Svoj názor na novú formu článku vyjadrite buď v diskisií k článku, alebo v našej lampárni. V prípade pozitívnych ohlasov, môžme v takejto forme pokračova naďalej.

You may also like...

3 komentáre

  1. BRANO píše:

    iceman, dobry napd celkom… mozno by sme mohli skombinovat to. Teda: iceman alebo niekto iny natipuje, tak ako ty 35. kolo, a pod kazdy zapas este prida aj percenta lamparnikov dokopy ako to bolo v kolach predtym.

  2. Janek píše:

    Ano, presne to napadlo aj mna – jeden tipujuci a k tomu percenta od ostatnych…

  3. iceman píše:

    Rozmyslal som aj nad tym, takze som to pridal. Nase neskutocne a neoblomne tipy.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.