Zápas hviezd v Kežmarku

V šatni, z ktorej nás vo štvrtok vyhodili, sa v nedežu večer stretlo celkovo pätnás žudí – menovite začneme od dvier, konkrétne zžava (dúfam, že to nepopletiem…): tulo23, Tomáš, monkey, janopp +3 (až na jeden prípad netuším, ako sa aktéri volajú, tak som im dala prezývky… – canaďan, Pichi a modro-žltý12), najko6, janek, p3gasso +3 (zelený, svk9 a pp21) a ešte fotodokumentaristky Suomi a p3g-ho +1.

      Ešte než sa opä snažili nás vyhodi (vraj sme mali termín v sobotu, už v tom majú väčší bordel ako u nás v škole…), sa hrajúce osobnosti vežkých mien rozdelili do dvoch táborov; po vykorčužovaní sa ešte dodatočnými zmenami upravili na tmavých a svetlých.

      Tmavý tím:
pe3gasso (alias Krišák 11), modro-žltý12, Pichi (alias Pichoňský 12), zelený (alias zelená bunda neidentifikovatežného tímu), Tomᚠ(alias Bondra 12) a canaďan (alias červená mikina Canada)

      Svetlý tím:
najko6 (alias Janek +40), janopp (alias P. Segža 29), janek (alias Handzuš 26), monkey (alias Bondra 12), pp21, tulo 23 (alias tulo 23) a svk9

      Po krátkom rozkorčužovaní i počas neho nám janek objasnil celkom jednoduchú a žahko zapamätatežnú taktiku [kopírovaním tohto linku: http://i178.photobucket.com/albums/w256/suomidomi/hockey/bsh/IMGP2684.jpg získate skvelý náhžad na to, ako janek taktiku vysvetžuje…]. A potom už sa vhodilo úvodné (a prakticky jediné) buly, a až kým ujo rolbár nezatrúbil, hral sa neskutočne dynamický a taktický hokej. [Pre čítajúcich a znalých Košičanov odkazujem, že ten zápas bol absolútny! :)))]

      Sumár stretnutia:
Góly: 16:10 (+/-)
Tmavodresí: 5x zelený, 3x modro-žltý12, 3x Tomáš, 1x Pichi, 1x canaďan, 1x p3gasso, 2x neidentifikovaná osoba
Svetlodresí: 5x svk9, 2x najko6, 1x janopp, 1x pp21, 1x neidetifikovaná osoba
Vylúčení: hralo sa čisto 😉
Divákov: 2+2+2+4 (2ks fotografky, 2ks ostali ešte po predchádzajúcom tréningu, ale rýchlo sa zbalili a odišli, 2ks vždy sedávali na striedačke, a ešte sa prišli pozrie ujo rolbár, ujo zapisovatež, chlapík, čo mal tréning pred nami, a aj ujo upratovač)
Hlasy: oficiálna tlačovka sa zrušila, pretože po východe z kabíny sme zistili, že je všade už tma. A predtlačovkové kecy z kabíny predsa nemôžme zverejni… :)))

      Týmto vyhlasujem akciu za úspešne ukončenú a ktokožvek by mal záujem o zahmlené fotky (no, zo začiatku až tožko hmly nebolo, ale aj tak na záberoch nenájdete nič zaujímavé, ak vás teda nezaujíma, ako vyzerá najko6 počas akcelerácie, alebo ako canaďan sedí na striedačke, alebo ako sa tulo23 chystá strieda…), nech sa mi niekde ozve. Najlepšie do diskusie, alebo mailom…

     btw: ak sa prezývkovaní alebo ich známi cítia by dotknutí tým, ako som ich nazvala, dajte mi vedie a ja to prepíšem!!!

     a konec-japonec… (ten, čo si dal vlastný gól! :))))

You may also like...

6 komentárov

 1. Janek píše:

  …jak, ze neidentifikovana osoba??? sak ten gol bol nadherny! Rovno do stredu brany!!! neopakovatelny, nezabudnutelny a – moj!!!!!!

 2. SuomiDomi píše:

  ti novinari dnes… nielenze nie su nestranni, ale este su aj nevsimavi a vobec do nicoho sa nerozumeju…

  btw, a vlastne nejake si nemal? ze by sa tym vysvetlili goly neidentifikovanych osob tmaveho timu… :)))

 3. janoPP píše:

  ta foto ako mi janek vysvetluje taktiku nema chybu!! 🙂 len skoda, ze som sa janekovej taktiky nedrzal a preto mi neslo tak ako minule:(
  jasne, ze o foto mam zaujem.
  a inak myslim, ze pichi sa neurazi, kedze tak ho vsetci volame :))

 4. SuomiDomi píše:

  myslela som skor ´canadana´ ´modro-zlty12´ :))

  fotky som chcela posielat dnes, ale akosi som ich zabudla presunut na kluc, takze az nekdy priste… ale hodim ta na zoznam 😉

 5. mirko2103 píše:

  niky :))) super komentar :)) mozes ho aktualizovat po kazdom jedno zapase hviezd :)) kazdym zapasom sa kazdy jeden kto tam chodi viditelne zlepsuje!! tak chlapci tesim sa na najblizsie buly :))

 6. SuomiDomi píše:

  dikes 🙂 je fakt, ze sa vsetci zlepsuju, vcera som este pred KK stihla aj zo dve tretiny zapasu zien, a s kludnym svedomim napisem, ze hrate rovnako kvalitne, len rychlejsie!!

  jo, a dik, ze si mi spravne napisal meno 😉

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.