BSH-FPP 8:7; Tmaví-Svetlí 18:28

výber KHL – výber FPP 8:7
góly BSH: p3gasso 3, bacil 2, punisher, Marek, janek
góly FPP: všetky strelil Rataj alebo Jabrocký, pretože iné dresy na sebe nemali :)))

     Reprezentácia poskladaná z hráčov tímov Tmavých a Svetlých (menovite bacil, Derrick, iceman, punisher, janek, Marek, p3gasso, Rado, tomyboi a tulo) vežmi rýchlo zistila, že tréner sa zdržal na predpríprave na ktorú ich ani nepozval a musia sa tak odkoučova sami. Niet sa čo divi, že už po prvom striedaní celá prešpekulovaná taktika zlyhala a výber sa držal jediného predzápasového ciežu – útoči smerom na brankára v svetlom drese. Výber fanklubu posilnený podozrivým roztokom (zatiaž nie sú známe výsledky dopingovej kontroly) dokázal priam nemožné, a síce naklonova dvojníkov Jabrockého či Rataja, ktorí sa neraz postarali brankárovi domácich o prácu.
Skóre otvoril pôvodne obranca p3gasso, fanklub však vežmi rýchlo otočil vo svoj prospech gólmi Rataja, ktorý oblafol a retroJabra, ktorého strela prešla brankárovi popri tyčke za chrbát. bacil sa však nedal a blafákom vyrovnal. Zvýšil znova rýchlonohý Rataj a vyrovnáva museli opä káhaelkári, p3gasso sa o tretí gól postaral strelou pod brvno. Fanklub však šiel do vedenia tretím gólom Rataja, ktorý tak zavŕšil svoj hattrick, a mladý košíkar theutrhnutyzreaze punisher dostrčil puk do brány po žade – 4:4.
Ďalšie tri góly padli v rýchlom slede, dvakrát sa trafil jeden z Jabrockých a raz p3gasso a stav bol opä nepriaznivý pre celok domácich. Prišlo však prebudenie v podobe gólov Mareka a janeka, Rataj síce vyrovnal, no bacil doklepol aj ôsmy gól a po siréne sa tak mohol radova so spoluhráčmi s výhry 8:7.
(kostru reportu dnes tvorilo pozápasové vyjadrenie trénera, konkrétne niečo v tom zmysle, že „my sme dali gól, ale oni potom dva a vždy sme doahovali skóre až kým sme nedali dva góly za sebou a museli doahova oni. v závere rozhodlo to, že siréna zaznela skôr ako stihli vyrovna a tak si odnášame výhru“, pozn. redakcie)

     
Už v nedežu 1.2.2009 sa konalo ďalšie kolo KHL, v ktorom nastúpili aj niektoré z reprezentačných hviezd.
TMAVÍ – SVETLÍ 18:28 (6:4, 4:13, 8:11)
góly TKHL: bacil 9, Jano 3, Miloš 2, voldemort 2 (jeden uznaný icemanovi, druhý netuším), monkey, iceman.
góly SKHL: Yannick 10, Rado 6, Marek 6, braňo 3, voldemort 2, janek.

     Tmaví nabehli do zápasu svojim tradičným spôsobom a po prvej tretine to vyzeralo na známy nátresk do brány svetlých. V druhej tretine však z nepochopitežných príčin požavili a na trinás gólov svetlých už jednoducho nedokázali nájs odpoveď.
„V zápase nás jednoznačne nepodržali diváci. Takto sa hra nedá. Navyše ma v šatni chalani neskoro upozornili na to, že pravý chránič patrí na pravú nohu a žavý na žavú. To od nich vôbec nebolo pekné.“ poznamenal dvojgólový braňo, ktorý (naozaj z nepochopitežných príčin) hžadal dôvody prehry súpera.
„Zmiatlo nás to, že voldemort striežal góly na oboch stranách. Nevedeli sme, či mu prihráva alebo ho bráni, táto taktika dvojitého agenta svetlým vyšla. Práve tu sa najviac ukázalo to, ako nám chýbajú zranení, pretože Harry Potter by to určite zvládol. Škoda, že sa zranil skôr ako sa stihol zapoji do tréningového procesu.“
„Bol som hladný. Okrem toho, odkedy hrám za repre, v ligovom ažení strácam motiváciu.“ doplnil hráč tmavých, iceman, ktorého fanúšikovia poznajú podža toho, že má na prilbe aj ochranné plexisklo. Ako však sám priznal, na klietku by si už netrúfol.

You may also like...

4 komentáre

 1. iceman píše:

  Skvele :-)))

  Este by som dodal, ze v ligovom zapase sme do druhej tretiny isli z cielom udrzat vedenie, ale bohuzial nas zaskocilo 13 golov supera.

 2. voldemort píše:

  zase tak kyžavý nie som, len občas sa odomňa puk odrazí do vlastnej brány, keďže som jediný čistokrvný a zodpovedne sa vracajúci obranca :-(((((((

 3. BRANO píše:

  no ale zase tu mam reklamaciu. kde je zaznamenany moj prvy hetrik v kariere? 🙂

 4. suomi píše:

  tak to tvoj je ten gól, ktorý pripisujem najkovi? opravím…

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.