sharks – blues

do tretej sa slo 2 – 1 pre sharks. blues mali v tejto tretine hrat vzhladom na vysledok ale sharks utocili. a velmi dobre. doteraz som heatleyho moc nechvalil ale dnes mal vyborny zapas. nebol len suchy konzument thorntonovych prihravok, ale pricinil sa o vela v utoku.
v polke tretej tretiny otravoval pred superovym brankarom tak dlho ze obranca blues backet na neho spustil sprsku kroschekov a postrkovani, dokonca zhodil rukavice a heatleyho tahal na suboj, daleko vsak s tym nedosiel pretoze mclaren priletel k nemu uz bez rukavic a poslal ho k ladu. za toto sice uz nenastupil v zapase, ale heatley hral dalej bez penalty.

2 – 1 napriek dobrym skorovacim sancam sa potiahlo az do zaverecnych minut, kde blues dostali penaltu a slo sa len dohravat popripade dat gol. presilovka sa dobre rozbehla, a ku koncu bolo nejakych 30s. za 5 na 4 sharks stratili blbo puk a blues sli 2 na 1, srdce skoro zastalo, ale nabokov zazracne zachranil. blues pokracovali bez brankara, teda 5 na 5, a fantasy manageri si mohli tipovat kto da do prazdnej brany. blues ale tak zamotali hlavu v utocnej tretine ze z jednej strely vyrovnali zapas. 6 sekund pred koncom.
6s do konca vyhrate buly sharks, dlha strela na branu odrazeny puk a malhotra strelil z toho tycku.

slo sa do predlzenia. brankari podrzali.