Domov Diskusné Fóra Lampáreň Vítame Vás v novom diskusnom fóre.

Táto téma obsahuje 19 odpovedí, má 4 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  eurobec pred 17 rokmi, 5 mesiacmi.

• Autor

Maldr
    Účastník (Participant)

Vítame Vás v novom diskusnom fóre!

Pre všetkých návštevníkov stránky HC ŠKP Poprad sme práve dnes (18. 8. 2001) pripravili do prevádzky nové diskusné fórum na ktorom sa práve nachádzate.

Svojou funkčnosou, možnosami a grafickým prevedením patrí medzi najlepšie vožne dostupné diskusné fóra, takže veríme, že sa tu budete často vraca a často diskutova s ostatnými návštevníkmi akékožvek témy ohžadom popradského, slovenského a celosvetového hokeja.

V prípade akýchkožvek otázok alebo problémov týkajúcich sa tohto nového diskusného fóra nám napíšte do redakcie na adresu diskusia@hcpoprad.sk.

Za redakciu stránky HC ŠKP Poprad.
    Ing. Marián Barilla (Maldr).

Janek
    Účastník (Participant)

No konečne!!! Už sa teším, ako budeme po každom vyhratom zápase velebi našich borcov a po prehratom ich zakopáva pod čiernu zem… :o)))
    Janek

Janek
    Účastník (Participant)

Mimochodom – neviete, či sa hral 17.8. zápas vo Zvolene?

Neznámy Užívateľ
    Účastník (Participant)

Maldo cau!

Uz davno som ti chcela napisat, ze tato stranka je celkom fajn (ked porovnam s nasou, no nasa je len taky odvar 🙂 a rada si to tu citam, mozem dat odkaz na svoj web na vasu stranku?

ZOE

Maldr
    Účastník (Participant)

Hral sa a vyhrali sme 4:2.

Avsak A-muzstvo Zvolena bolo v tom case na turnaji v Trencine, takze sme hrali pravdepodobne proti buducosezonnej Detve. Ta ma v buducej sezone ciel skoncit v 1. lige do 4. miesta.

Maldr.

Maldr
    Účastník (Participant)

Cau Zoe 🙂

Ani som netusil ze by si tu mohla chodievat a citat si to tu. Kedze tu vsak chodis, som rad a je to fajn. Ja zase chodim citavat tvoje komentare k roznym temam na tu druhu stranku (ktoru nebudem menovat), vsak vies ktoru… :))

Som rad ze sa ti tu paci, snazime sa to robit atraktivne a zaujimave pre akychkolvek navstevnikov a najma tiez aktualne. Ak chces aby aj Slovan mal lepsiu stranku, musis na nich trochu viac pritlacit :))) Mozno sa to podari.

Odkaz na nasu stranku si mozes kludne dat, potom mi posli linku kde si ho dala a pridem sa pozriet. Inac – u teba som uz davnejsie nebol, su tam este fotky z nasej stretavky v Martine?

Maldr.

Neznámy Užívateľ
    Účastník (Participant)

Odpovedam postupne, od konca :))) Fotky su tam stale cek http://zoe.home.sk/galeria.htm a tam to najdes, take nieco predsa nedam prec, napr. ako je fotka, ktora dokazuje, preco je Vova Mr. Najkrajsie nohy :)))) Len to teraz nejak nefunguje, ale fotky tam boli, su a budu, kym ja budem tu stranku mat 🙂 (no to je ina veta, kurnik 🙂

Som rada, ze citas moje prispevky, lebo sa mi dostala do usi, ze ma tam vsetci nenavidia (no vsetci ako vsetci ze ano a kazdemu lezem na nervy a dokonca som dostala vyhrazny mejl :)))) Preco uz neprispievas Maldo, co? A Skalyjova je teraz kde, stale trci v pivnici?????

Skoda, ze mi nefachci teraz „ta stranka“ nemozem napisat moje dojmy z LR Crystal cupu pod nazvom „Ako hral Slovan, zle ci este horsie?“ 🙂

Take care,

Zuzana

Maldr
    Účastník (Participant)

Kazde vitazstvo a zvlast vonku sa urcite pocita a vyhrat vo Zvolene dvojnasobne.

Aj ked totiz A-muzstvo bolo na tom turnaji, ten tim, ktory proti Popradu nastupil, urcite nebol slaby. Urcite v nom bola aspon polovica hokejistov, ktori by sa v pohode uplatnili aj v Extralige a mnohi z nich si ju uz aj dost v minulych sezonach zahrali.

Takze toto vitazstvo je urcite cenne. Poprad ma a bude mat dobre muzstvo.

Maldr.

Janek
    Účastník (Participant)

Nazdáááááááár tráfka!!! Tak vitaj v Tatrách! (aspoň virtuálne…) :o)
    Janek

Neznámy Užívateľ
    Účastník (Participant)

Thank you 🙂 Mam otazku, nefachci mi hokej.sk,je chyba v mojom computeri alebo nie???

Maldr
    Účastník (Participant)

Ide to normalne, takze asi u teba…

Maldr.

Neznámy Užívateľ
    Účastník (Participant)

Sakra, to vazne? Inac, zoe.home.sk uz funguje, cize si mozes kuknut all fotken z CSL Martin, ak budes chciet 🙂 Nemas banner tejto stranky, by som to tam suchla…

Maldr
    Účastník (Participant)

Na stranku sa zatial neda dostat, tak snad neskor…

Preco by ta nemali mat radi? Mas nejake indicie, ze preco a najma kto? :)) Ja tam neprispievam, pretoze najma na to nemam cas a ani nejaky velky zaujem filozofovat na vsakovake temy. Ja som sa akurat zapajal do diskusie ked sa jednalo o SHW – Small Hockey World, to bola ta zaujimava manazerska sutaz. Ale aj ked som neprispieval, bavilo ma si to obcas precitat.

Prispevat budem urcite teraz tu na tejto stranke, kedze toto forum mi je najblizsie.

A ten tvoj priepevok z LR Crystal Cupu mozes dat aj sem a potom ho len jednoducho prekopirujes aj do tej druhej diskusie. Aj my Popradcania si to radi precitame :))) Ba priam je to aj tvoja povinnost! Vsak tam mate 4 ex-popradcanov – Rataja, Kolbu, Kulhu a Pavlicka. Takze to urcite daj aj sem.

Budeme na to cakat.

Maldr.

Maldr
    Účastník (Participant)

Mozem ti dat v podstate co budes chciet.

– reklamnu ikonku
    – reklamny stvorec
    – reklamny banner
    – logo HC SKP v roznych 5 velkostiach

U tych reklamnych veci si mozes vybrat z viacerych druhov – inac, najdes ich v sekcii Nase ikonky uplne dole v lavom bocnom menu.

Daj vediet co by si chcela a poslem ti to. Alebo si to rovno stiahni zo stranky.

Maldr.

Neznámy Užívateľ
    Účastník (Participant)

Dokelu, ale som hlupa, je tam presne to, co potrebujem a pocuj, keby som chcela aj to Slovan a Extraliga, co je tu vlavo na „liste“ to mi nemozes poskytnut? Staci ked ten HTML kod prekopirujem k sebe hej? Pocuvaj, nemozes mi tu nechat mejl, radsej by som sa s tebou spojila mejlom

Neznámy Užívateľ
    Účastník (Participant)

No vies, ono su to skorej postrehy z mojej cesty tam, co som za ten den prezila, ale ked das mejl, napisem ti to :)))))

Pavlicko je inac iny motak, je fajn, ze ma #82 :), lebo sa ukazuje rovnaky ako Kolnik. Kulha s Kolbom, tych doteraz nerozoznam, tak ich volam „Ten na K“. Rataj ma teraz fajn bradu, vyzera ako keby trenoval na deda mraza 🙂

Maldr
    Účastník (Participant)

Moj e-mail najdes v sekcii Redakcny tim.

Maldr.

Neznámy Užívateľ
    Účastník (Participant)

Takže sa pripájam ako ďalší fans HC ŠKP
    Dúfam, že nám sezóna vyjde aspoň tak ako ako sa Vám zatiaž darí táto stránka
    Upozorňujem však všetkých, že na tom fleku hore v tejto sezóne asi sedie nebudem

Janek
    Účastník (Participant)

Aj tak si tam nikdy nebol, keď som a hžadal… :o)))
    Janek

eurobec
    Účastník (Participant)

a na extraliga.sk no ne ?

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému