Domov Diskusné Fóra Lampáreň STV Tipsport New Marketing Liga Kosice Piestany

Táto téma obsahuje 8 odpovedí, má 5 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  SimonDTN pred 4 rokmi, 1 mesiacom.

• Autor

Sido
    Účastník (Participant)

Ta kukam uz 6 minut KE-PN. Posledne dva dni som pocuval, ze ako budu rozhodcovia mastit do mikrofonov a ani slabika… Po tycke ukazat spomaleny zaber je zrejme nemozne. Trikrat to ukazali opakovane ale v realnej rychlosti a este k tomu aj z dementnych uhlov. horna kamera ?

Do toho hned v prestavke Barat, ktoreho zaujima ci je v kabine dusno…

Hra o polovicu pomalsia ako pred 20 rokmi, takze jedine pozitivum je zasa o cosi sirsi oranzovy pruzok na KE dresoch…

A teraz genialny nepozeratelny zostrih zo sapasu KE-ZV,

Ta ze… jak furt.

spooky
    Účastník (Participant)

pockaj , si spravil tento dym aby nebolo vidno ze Piestany porazili Kosice ? bol to zapas „A“cka ?
    to je nejaka farma proti nejakej farme, nejaka alumni liga ?

Piero
    Účastník (Participant)

SK hokej nesledujem asi tri roky takze neviem porovnat ale Barat je vzdy dobry benchmark, takze verim sidovi ze sa nic nezmenilo.

Ja som si dnes zase pozrel 10 minut SK futbalu Slovan-Trencin a utvrdil som sa v tom ze Sk futbal si na dlhsiu dobu opat nepozriem. Ale na sme pisali ze to bola reklama na futbal. Tak som asi netrafil dobru pasaz a 80 minut to bolo naozaj super.

Ale prisiel mi email o subscription renewal na NHL Game Center, takze konecne zacne o tri tyzdne ta prava zabava 🙂 Islanders!

Janek
    Účastník (Participant)

Prinutil si ma pozriet – teda najprv niekde vyhladat (bo uz ani to neviem, kde je) tabulku totej fasaligy a vidim, ze v KE uz tradicne nepasuje hracom terner. Kto vie, koho maju v merku…

Sido
    Účastník (Participant)

Toto ma napadlo, ked som zazrel ze je 0:1 nejakych 9 minut ored koncom, ze v Ke sa uz zasa odvolava trener 😉

Sido
    Účastník (Participant)

Ked som dymil, este bolo 0:0 po prvej, takze tento umysel v tom nebol 😉

Sido
    Účastník (Participant)

Nebol to Barat, ale ten druhy nestastnik, ale to je vlastne jedno 😉

Idem si asi obhliadnut ten Game Center aj ja…

Janek
    Účastník (Participant)

Ved co ineho… tak, ako sa v PP kazde leto hlada sponzor, tak sa v KE kazdu jesen odvolava trener…

SimonDTN
    Účastník (Participant)

ti poviem, ze mna to zase tuto sezonu baví. Pripustam ze hlavnym dovodom je aj pohlad na tabulku a to ze hokej pozeram na zivo a nie na stv, no ale moze byt. Netreba porovnavat s minulostou, lebo napr. tolko ludi uz na hokej/futbal nikdy nebude chodit, ale prave preto si to treba este uzit, lebo nebude dlho trvat a tieto ligy zaniknu, ostane len futbal, ale ten sa nehra pre divakov ale pre tych, ktorí predavaju hracov do lepsich lig a zarobia na tom. Ale este raz, tato sezona zacala dobre 🙂

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.