Domov Diskusné Fóra Lampáreň Košice

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  DURI pred 3 rokmi, 4 mesiacmi.

• Autor

SimonDTN
    Účastník (Participant)

Tak čo tie Košice? čada málo bránil? 8 rokov finále po sebe a teraz ich vyradí nejaká bystrica? o.k. vyradila aj nás, lenže to sa čakalo 🙂

DURI
    Účastník (Participant)

Neviem, najskor asi stratili trosku formu v semi. To sa semtam stane. Dalej si myslim ze motivacia hraca ktory je 8x (alebo viackrat) za sebou vo finale, prip. ma titul je ina ako toho ktory je vo finale raz. Tiez som mal pocit ze hlavne v prvych 2 zapasoch KE bola pustena tvrdsia hra co Bystrici vyhovovalo a potom sa styl v poslednych zapasoch skor zmenil na opacny co zas vyhovelo Bystrici (kedze zrazu bolo na trestnej plno Kosicanov). Dalsia vec, verim tomu ze Lintner a spol. nemaju radi Kosice, kedze stali ak sa nemylim za starym vedenim zvazu. A s Handzusom, Orszaghom, Zednikom a spol su dobri kamarati 🙂 Brankari boli tiez lepsi na strane supera ako na nasej, to bez debaty, neviem preco nasi zrazu sa v podstate nevedeli chytit…

K Cadovi sa vyjadrit neviem, vyjadril sa ale Strbak tu :-))
    http://www.cas.sk/clanok/385393/byvaly-reprezentacny-unikat-nezvladol-vypadnutie-kosic-ostre-slova-na-adresu-trenera-cadu/#

Tolko zatial 🙂

SimonDTN
      Účastník (Participant)

Tiež si myslím že už chýbala aj tá motivácia. S lintnerom neviem , ale nezdá sa mi že by mu to vyhovovalo. On sa totiž teraz potrebuje oháňať číslami , návštevnosťou atď. Keďže vypadli Košice, ktoré minulé roky držali návštevnosť v playoff s 8000vou halou , teraz tam zostali vo finále 2 tímy s 3000 vými šopami. To znamená že na návštevnosť tento rok musí ísť zákonite dole.
      Ako to teraz lintner obháji, keď klesne oproti minulému roku celková návštevnosť napriek jeho bombastickým marketingovým ťahom? 🙂 bude to mať ťažké lebo povedzme si na rovinu, to zlepšenie veľmi nevidieť (netvrdím že za to môže on).

DURI
        Účastník (Participant)

Ale tak zas sa bude moct „pochvalit“ ze sa aj novy team dostal na tron, ze sa robi dobre hokej aj v dalsich kluboch atd…

A co sa tyka cisel tak zahlasi ze viac ludi ma Tipsport extraliga aplikaciu v telefone 😉

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.