Home Forums Lampáreň Slovan Bratislava – Lokomotiv Jaroslavľ

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by  HarryPoter 9 months, 2 weeks ago.

• Author

HarryPoter
    Participant

Ahojte,

nie je to clickbait. Aj keď teda no. Trochu je.
    Oživíme to? 🙂 Dnes idem na hokej do BA na KHL – je to trochu poti môjmu presvedčeniu, keďže dlhé roky som chodil na extraligu do PP, ale lístky z firmy boli zdarma, tak prečo to nevyužiť. Chcem potom napísať krátky report, chytí sa niekto a odpovie mi? Je to ako kričať na cintoríne? Ja sa dnes idem baviť hokejom, čím sa bavíte vy?

Ozaj a čo hovoríte na medializovaný Rewayov návratM?

DURI
    Participant

Cakame na ten report 😉

SimonDTN
    Participant

tak chceš to oživiť a začneš o slovane? 🙂 to nie je dobry začiatok.

HarryPoter
    Participant

No ok. Tak holt už pár rokov bývam v BA a mali sme zdarma z firmy lístky… A na HC Bratislava sa mi ešte chodiť nechce, i keď sami to javí ako zaujímaví iniciatíva.
    Späť k Slovanu – štadión pekný (bol som prvý raz)
    cheerleaderky tiež pekné – až kým jednu neukázali do ksichtu, potom som sa už radšej díval na hokej.
    Ľudí prekvapivo veľa, okolo 7 tisíc ich vtedy tuším bolo.
    Komentoval to Slávo Jurko, nemám ho rád.
    Slovan prehral 2:3 pričom ten Sádecký dal gól ala demitra, kto chce, tak si to nájde – https://sport.sme.sk/c/20686236/boris-sadecky-strelil-gol-tyzdna-khl-2017-2018.html
    Celkovo hokej dosť pozerateľný – ale furt mám pocit, že tie slovneské tímy si proste neveria. Dakde je to v psychike.

Inak čírliderky sa menili počas tretín. A to bolo dobre. Aj predzapasova show bola super.

You must be logged in to reply to this topic.